Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo 2016-01-28

31. 1. 2016

2. kolo Olomoucké SBL přineslo snad jediné velké překvapení, a to když Sýpka Blansko porazilo favorita skupiny v poměru 4:1. Je to dosud jediná porážka Car Citonu a Sýpka si to dozajistě užívá dodnes... Nicméně to nemělo zásadní vliv na suverénní postavení Car Citonu v tabulce. Mají 41 bodů a na paty jim trochu šlape právě jen Sýpka se ztrátou 8,5 bodu. Náskok před třetímEC teamem je rovných 10 bodů. Zdá se, že Sýpka chce ztížit roli lídra skupina Car Citonu a pokusit se takřka o nemožné.... ale i kdyby se útok na pozici Car Citonu nakonec nazdařil, je zde naděje na postup ze skupiny do Finále SBL přes Baráž o Finále. No, uvidíme... cíl brod je ještě moc a moc daleko...

Jana Lébrové z Car Citon zahrála nádherných 289, tento tým je na čele prakticky všech tabulek a statistik. To znamená hodně, nikoliv však všechno.

Rozhodčí skupina Jan Spáčil k tomuto kolu píše celkem stručně: 2.kolo SBL Olomouc bylo včera odehráno na centru Bowland. Ve vedení je stále Car Citon Olomouc, 2. místo patří týmů Sýpka Blansko a 3.místo drží tým EC Team. Tento hrací den byl ve znamení vysokých náhozů o které se postaral tým CarCiton. Nej nához Jana Lébrová 289 a v týmech 725. Další hrací den bude 3.3.

Výsledková listina

Foto jsme nedostali, tak alespoň starší fotky lídra skupiny - Car Citon Olomouc

car-citon--1.-hraci-den.jpg