Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo 2016-04-07

8. 4. 2016

Jak Mix team, tak Kamperetampere se dotáhli na vedoucí Růžový Pahorek, který tak má přesně po polovině soutěže náskok, či spíše mrňavý náskočíček 0,5 bodu před druhým Mix teamem. Kamperáci ztrácejí na lídra body čtyři... Průměr má Pahorek z těchto tří nejlepší, ale rozdíl není nijak dramatický. Dramatické budou až další hrací dny, ve kterých evidentně bude rozhodovat každý půlbodík, každý dohoz, každá kuželka... Postupová místa ze skupiny jsou jen dvě... jeden přímý postup a jeden do Baráže o Finále. Tak se tedy skutečně těšíme, jak si týmy v této skupině povedou a kdo nakonec bude muset spolknout hořkou pilulku nepostupu!

Rostislav Kala, rozhodčí k dnešku píše: Máme za sebou polovinu a na čele je Růžový Pahorek z minimálním náskokem 0,5 bodu před druhým MIX team a třetí místo stále drží Kamperetampere. Dále je pořadí  čtvrtí Kelímci, kteří  se od spodních míst více vzdálili. Leonardo a  poslední Banik  již  ztrácejí trochu více bodů, ale mohou ještě překvapit, zápasů je před námi dost. Statistiky ovládl Václav Mazur, měl jak nejvyšší nához, tak i průměr dne a vede i celkově. V družstvech měl nejvyšší nához MIX team a nejlepší průměr Kelímci a celkově má nejlepší průměr vedoucí  Růžový Pahorek.

Výsledková listina

Na fotce ještě i po dnešku můžeme ukázat Růžový Pahorek... ale budeme to moci udělat i po dalším kole? Toť velká otázka...

ruzovy-pahorek.jpg