Jdi na obsah Jdi na menu
 


Premiéra skupiny proběhla

4. 2. 2016

Únor 2016 se zapisuje do historie, jelikož vůbec poprvé zde ve Frýdku-Místku byla odehrána Seniorská bowlingová liga. Gratulujeme a věříme, že zde centrum bude šlapat bez problémů a hráčům se tady bude líbit...

První hrací den přinesl docela zajímavé výsledky. Bodové odstupy nejsou nijak razantní, všichni mají na kontě nějakou tu porážku, jen Baník 2 se teprve rozkoukává, ale však i oni se rozkoukají... Průměry týmů nejsou nijak závratné, trochu vyčnívá jen Rosťa Kala v jednotlivcích (202). Bodové zisky jednotlivců neměl nikdo stoprocentní, každý nějaký ten svůj zápas se soupeřem na dráze prohrál. Nejlépe si vedli Karel Belda, Karel Dušek a Jiří Novák, kteří vydolovali ve prospěch svého týmu 4 body. Budeme se těšit na další kolo... Rosťa poslal i fotky, takže se na ně můžete podívat, jak jim to tam sluší (viz dole fotky).

Rozhodčím skupiny je Rostislav Kala a ten nám k premiéře SBL ve Frýdku-Místku říká: Tak nám začali boje v SBL také ve Frýdku Místku na herně JADRAN. Většina družstev jsou v soutěži nováčky, takže to bylo takové okoukáváni soupeře a seznámeni z hracím systémem. No a jak to dopadlo - každé družstvo zažilo prohru a většina i výhru. Posuny v tabulce byli obrovské, třeba v posledním kole na sebe narazil vedoucí Kemenangan z druhými Ranaři a ty prohra sesadila až na pátou příčku. Stejně tak i každý jednotlivec zažil porážku. Nejvyšší nához dne měl Karel Dušek 221 a dopomohl tím družstvu Jadran 605 k nejvyššímu náhozu družstva. Nejvyšší průměr dne má Rostislav Kala  a Kemenangan.

Výsledková listina

Na fotce je zatímní lídr Kemenangan

kemenangan.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Frýdek-Místek sk. A