Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo 2016-05-04

5. 5. 2016

Již 5. kolo odehrála skupina A. Kemenangan si vede jasně nejlépe, má vysoký bodový náskok na druhého a navíc i ve statistikách mají vždy něco nebo někoho na 1. místě. Výjimkou jsou jen nejvyšší náhozy týmů, kde dominuje Jadran před Bolijí a třetím Kemenanganem a v nejvyšším dosavadním náhozu ligy 235 jsou na tom stejně Karel Dušek a Rostislav Kala.

Čelo tabulky se hodně odstupňovalo: Kemenagan má na druhou Boliji náskok už 19 bodů a třetí Jadran ztrácí dalších 10 bodů. Celkové průměry se nijak drasticky neliší a možná, že ještě budeme svědky útoku z nižších příček na ty postupové. Necháme se překvapit.

Rostislav Kala, rozhodčí skupiny, k dnešku píše (tradičně necháváme bez korekcí textu): Na čele beze změn. Začala druha polovina utkáni a ne čele se nám nic nemění i když vedoucí Kemenangan dnes zažili 2 porážky a něco ztratili tak mají na čele stále dostatečný náskok. Na druhém místě je Bolije team třetí Jadran. Jediný posun v tabulce udělali Popeláři posunem na čtvrte místo a na patou pozici tím odsunuli družstvo  Ranaři. I šestý Banik 2 již soupeře připravuje o body. Statistiky ovládlo vedoucí družstvo Kemenangan měli jak nejvyšší nához tak i průměr dne a v jednotlivcích to byl Rosťa Kala.

Výsledková listina

Na fotce je Kemenangan

kemenangan-2016-novy.jpg