Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo 2014-12-08

Kdo jsou Tři dědci? V lize se chopili vedení záhy, ale nebylo jisté, zda jsou tak dobří, jak to zkraje vypadalo. Jsou. Ve třetím kole vyhráli všechny své zápasy, i když s BK Klíše B měli namále. Faktem je, že jsou v čele bez skrupulí, jdou za svým a daří se jim to. Mají na kontě jedinou prohru, celkem získali už 62 bodů (druzí BK Klíše B mají bodů 39... jen pro představu), v jednotlivcích jsou všichni v první pětici, přičemž Jirka Vrážel je v čele s průměrem přes 196 a celkově si zatím vedou více než dobře. Nejvyšší nához má ale aspoň dosud Vojta Plánička a BK Klíše A. Ale co naplat, celkově Tři dědci vedou a mají náskok téměř astronomický. Bude dost obtížné je z trůnu sesadit...

Podívejme se, co k tomu říká ve svém komentáři rozhodčí Sváťa Závladská: 

Třetí kolo SBL v Ústí nad Labem – Klíše máme za sebou. Asi už není novinkou, že si opět nejlépe vedli Tři Dědci, kteří dnes nasbírali 21 bodů. Druhé místo obsadilo družstvo Račice S (13,5 b) před třetími BK Klíše A (12 b).  Nejlepším mužem se dnes stal Vladimír Trčka s průměrem 190,20 a nejlepší ženou Sváťa Závladská s průměrem 187,60.

Nejvyššími náhozy se dnes může pochlubit Jiří Vrážel (236). Nejvyšší bodovou aktivitu zaznamenali hned čtyři hráči: Ševčík Vlastimil, Trčka Vladimír, Charvát Stanislav a Breindl Robert (4b). Celkově po třetím hracím kole jsou stále první Tři Dědci, druzí BK Klíše B a třetí Račice S. Další kolo hrajeme 12.1.2015 opět v Ústí n. L. – Klíše.

Výsledková listina

Na fotce je lídr skupiny: Tři dědci

tri-dedci.jpg