Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo 2015-01-16

Již první pohled na tabulku po 1. kole naznačuje, jaké boje se tady budou odehrávat. Bez prohry šli do vedení Bowleři s týmovým průměrem 636! Vráťa Kulhánek průměr 221, Honza Fleischmann 215. Oba jsou právě z tohoto týmu. Nejvyšší hra Honza Fleischmann 256. Druzí jsou Black Riders, ovšem i jejich průměr je úctyhodný - 615,40. Třetí je tým Strike senior, 2 prohry, průměr 579. 

Komentář rozhodčího - až na třetí termínový pokus se rozjelo úvodní kolo SBL v pražském centru Best Bowling. Hrálo se mimořádně v pátek a na startu soutěže nechybělo ani jedno z přihlášených družstev. Soupisky některých týmů ještě doznaly změn a byly doplněny na poslední chvilku o nová jména. Hned v prvém hracím dnu ukázala družstva Bowleři a Black Riders svou sílu a potvrdili papírové předpoklady, že budou patřit mezi horké favority této skupiny.

Bowleři jsou na čele tabulky s 21 body a v těsném závěsu s jednobodovou ztrátou jsou Black Riders. Strike senior má druhý nejvyšší průměr ale patří mu až třetí místo se čtrnácti body. Čtvrtí Family S mají osm bodů jako Šoumeni a zde o umístění rozhoduje tudíž celkové herní skóre. Na posledním místě tabulky je se čtyřmi body Jack Bowler Team, který si po rozkoukání v soutěži na své konto bude určitě připisovat více bodů.

V pěti zápasech večera patřili mezi nejproduktivnější hráče Vratislav Kulhánek z Bowlerů a Jan Kolář z Black Riders, kteří nepoznali hořkost porážky v zápasech jednotlivců. Nabízí se otázka jestli si to tito dva sokové rozdají proti sobě na druhém hracím dnu, které se hraje již 29.1.2015. Veškeré zajímavosti z prvého hracího dne naleznete níže v Ligovém zpravodaji. 

Výsledková listina

Foto: Bowleři

bowleri-1501-an.jpg