Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo 2015-02-12

Nejprve si připomeňme stav po polovině soutěže, tedy po 3 . kole: Druhá míza 86 bodů, BC Rabbits Senior 75 bodů, LASCO Legend 64 bodů, Divoženky 58,5 bodu, Oldies team 52 bodů, Grupeto 41 bod, Pavouci 22 bodů, SPP senior 21,5 bodu. Pozice Druhé mízy a snad i BC Rabbits se zdála docela neotřesitelná...

Dnešek potvrdil prioritní postavení Druhé mízy se ziskem 114 bodů. Jejich dnešní zisk byl 28 bodů z 35 možných. Hezký počin. Rabbits dnes trochu váhal, získal 19 bodů a dostal se na celkem 94 bodů. Náskok Druhé mízy tedy již je 20 bodů. Třetí v tabulce je LASCO Legend s 90ti body, tedy denní zisk 26 bodů. LASCO se tak reálně přiblížilo druhému postupovému místu. Na 4. místo se vypracoval Oldies team, dnes vybojoval celkem 30 bodů a stal se tak nejúspěšnějším týmem dne. Nakonec, jsou to stále ještě úřadující Mistři ČR a i přes dosavadní ztráty mohou ještě citelně míchat pořadím ve skupině. Celkem na kontě mají 82 bodů. Divoženky na 5. místě získaly pouze 14 bodů a jejich bodový součet je 72,5 bodu. V jednotlivcích jsou na čele žebříčku hned 3 hráči Druhé mízy... Zdá se tedy, že hlavní boje ve zbývajících dvou kolech proběhnou o 2. postupové místo ze skupiny do finále.

Na místě byla rozhodčí Eva Fryšová, jejíž komentář rovněž přinášíme: Dne 12.2.15 se odehrál  4.hrací den „Seniorské ligy Ovčín“.  Hrací večer se nesl v pohodové atmosféře. Hráči, rozhodčí i obsluha bowlingu byli v dobré náladě. Nejlépe si vedl domácí tým „DRUHÁ MÍZA OVČÍN“, který si svoje prvenství z minulých kol udržel a navýšil svůj bodový zisk na 114 bodů. Na druhém místě je tým BC RABBITS SENIOR a má na svém kontě 94 bodů. Třetí místo náleží týmu LASCO LEGEND s 90 body. V jednotlivcích si nejlépe vedli Petr Pekár s průměrem 196,67 a Miluše Nováková s průměrem 182. Své prvenství  oba obhájili i do celkovém pořadí jednotlivců.
Všem děkuji za účast, pohodu na hracím dni a těším se na příště.

Výsledková listina 

Na fotce je vedoucí tým skupiny - Druhá míza Ovčín

druha-miza-ovcin---lidr-po-4.-kole.jpg