Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo 2014-10-29

Plzeňská skupina má po prvním hracím dni velice vyrovnané čelo. Posuďte sami - vede tým Kašperky s 19ti body, jednou porážkou a s průměrem 518. Druhý je tým Chotěšovský, ovšem ten nemá na kontě ani jednu prohru týmu, body ztrácel tým pouze v osobních soubojích jeden na jednoho. Jejich průměr je ovšem 542. Třetí Lucerna-RSTS prohrála 2 zápasy, má 17 bodů a průměr 541. Velmi zajímavé čelo tabulky. Kašperky tedy porážely své soupeře na nízká čísla, proto získaly nejvíce bodů a jsou tak ve vedení. Skupinu po 1. kole uzavírají Skrblíci.

Dva nejvyšší týmové náhozy patří týmu Chotěšovský (622, 620), nejvyšší nához jednotlivce zahrál Josef Bočan z právě tohoto týmu - 237. Nejlepší ženou kola je Ivana Bočanová, rovněž z tohoto týmu.

Vývoj skupiny je tedy velice zajímavý a až v dalších kolech uvidíme, zda Kašperky budou brát body za nízká čísla i nadále, anebo zda je převálcuje některý z průměrově silných týmů.


A ještě komentář rozhodčího skupiny, Standy Nejezchleba:

29.10.2014 byo ve skvělé atmosféře zahájeno 1.kolo SBL v Plzni . Do čela se po prvním dnu dostal nováček soutěže z Kašperských hor s 19.body. Na druhém místě, ač bez porážky, jsou Chotěšovský s 18 body.

O bod méně na třetím místě má tým Lucerny. Dragouni /bez Havlíčka/ ztrácí na třetí místo 5 bodů. Bojovného ducha prokázali i nováčci Skrblíci, kteří připravili o první místo tým Chotěšovský.

Nejlepší nához 237 dosáhl Pepa Bočan.Nejvyšší nához z žen 182 měla Dana Soukupová.Obdiv zaslouží 83 letý Jiří Macháček z Kašperek , který vyhrál všechna svá utkání.

Druhé kolo se v Plzni uskuteční 24.11.2014


Výsledky skupiny jsou zde ke stažení.

Výsledková listina

No fotce zatímní lídři, tým Kašperky.

kasperky.jpg