Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo 2015-01-15

V Pardubicích se nahoře tlučou HPH, ABB Vidlatá Seč a Old boys. Ti sice po dnešku trochu ztrácejí, ale není to ni neřešitelného, před námi jsou ještě 3 kola, i když Old boys na HPH ztrácejí celkem výhružných 15 bodů... Z této skupiny přímo postupuje jen vítěz, ale další se mohou pokusit postoupit přes průměr. Do finále SBL přes průměr jdou 3 nejlepší týmy z republiky...

Adam Vondráček rozhodcoval a tady je jeho komentář: Ve třetím kole seniorské ligy se čekalo na poslední souboj druhého s prvním a to ABB Vidlaté Seči s družstvem HPH. V té chvíli vedoucí HPH o 5 bodů mohli o svůj náskok přijít, ale celou tuto hru již od začátku měli pod kontrolou a v pohodě zvítězili 4:1.
Pardubickou skupinu tedy vede družstvo HPH o osm bodů před ABB Vidlatou Sečí a o další 7 bodů zpět jsou OLD BOYS. O celkové vítězství si to pravděpodobně rozdají pouze tyto 3 družstva. Na čtvrtém místě je Tenping, který „utekl“ pátému Dark Staru o jeden bod, když před tímto kolem měly obě družstva stejně. Nejvyšším náhozem se prezentoval František Brokeš st., krásných 221 (bez HDC ) a nejlepší výkon družstva tento hrací den patří HPH, které nahrálo 632 kuželek.

Výsledková listina

Rádi bychom sem dali fotku, jako ve všech jiných zprávách o SBL, ale bohužel jsme žádnou nedostali... tak snad příště.