Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo 2014-11-27

Pardubické druhé kolo SBL prošel lídr skupiny, tým HPH, bez ztráty utkání a je v čele s jedinou prohrou a výborným průměrem. Navíc průměr Blanky Hanusíkové je přímo skvělý. Takže zasloužené vedení. O 4 body zpět je ABB Vidlatá Seč a o další dva body zpět je třetí Old Boys. Co k tomu říká Adam Vondráček, rozhodčí:

Ve druhém kole favorizovaná družstva vyhrávala, ale žádné si větší náskok nevytvořilo.  První je HPH, které vyhrálo všechna svá utkání a druhou Vidlatou Seč porazilo 4:1 a vede o 4 body s nejlepším průměrem  572,6.  Třetí jsou o další 2 body zpět  OLD BOYS, ale průměrem 547,6 jsou chlapci druzí. O čtvrté a páté místo bojují družstva Tenping a DARK STAR se stejným počtem bodů. Tenping je o malý krok ve předu díky lepšímu průměru.
V jednotlivcích stále drží 1. místo a také skvělý průměr 207,3 Blanka Hanusíková z HPH, druhý je Oldřich Jadrný 196,0 a třetí nejlepší rovinář Ladislav Schůt s 190,1. Tento hrací den padly 4 šestistovky a o tu nejlepší se zasloužilo družstvo HPH, které nahrálo 653 kuželek. V jednotlivcích nejlépe jednu hru zahrál František Kučírek, 234. Zvláštností  je, že žádné utkání neskončilo 3:2 nebo 2:3, všechna byla 4:1 nebo 5:0, takže by se dalo říci že když někdo vyhrál, tak vždy s jasnou převahou.

Výsledková listina