Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo 2014-11-06

Předposlední centrum, kde se rozjela letošní SBL, je Bowlingzone Pardubice. Poslední je Praha Zličín, kde se ovšem začne hrát až od ledna 2015...

Zde v Pardubicích rozhodcoval Adam Vondráček a zde je jeho komentář:

1. den Seniorské bowlingové ligy v Pardubicích byl na stupních vítězů extrémně vyrovnaný... a  to jak nejvíce to jde, protože první dvě družstva HPH a ABB Vidlatá Seč mají po 19-ti bodech a těsně v závěsu jsou za nimi Old boys s body osmnácti.
Družstvo HPH má ale o 22 kuželek lepší průměr a to je zatím tedy řadí na první místo. 
Od začátku tato favorizovaná družstva tahala za delší konec a i mezi sebou si navzájem rozdala body, takže každé z nich má jednu prohru.
Nejlepší hráčka dne s úctyhodným průměrem 220,2, Blanka Hanusíková, řekla na začátku první hry, že se na tom nedá hrát, že to vůbec nezatáčí….. nakonec měla přesně 200 a to byla její nejhorší hra !!
Nicméně nejvyšší nához urval v poslední hře Petr Mráček, hodil 245 a také v poslední hře mu skvěle sekundoval rovinář Milan Jindřišek s 235.
Blanka Hanusíková byla také nejúspěšnější hráčkou dne, kdy vyhrála všech svých 5 utkání, získala pro svůj tým tedy 5 bodů.
Na 4. místě je zatím mužstvo Dark Star, kteří o jeden bod porážejí Tenping, i když ti mají lepší průměr.
Další hrací den Seniorské bowlingové ligy je v Pardubicích 27.11. a uvidíme jestli i nadále bude pořadí na čele takto vyrovnané.

Výsledková listina (poznámka: soubor po opravě HDC)

Na fotce je nejúspěšnější hráčka 1. kola této skupiny - Blanka Hanusíková

hanusikova-blanka--1.-kolo.jpg