Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo - Tacl a HPH se perou o prvenství!

21. 3. 2014

Ústí nad Orlicí absolvovalo 5. tedy předposlední kolo své Seniorské ligy. Hned na první pohled je zřejmě, jak tuhé boje probíhají mezi dvěma lídry skupiny - Tacl Letohrad a HPH. Prvně jmenovaný vede před druhým o 0,5 (ano, půl) bodu! I jejich průměry jsou velice podobné, oba přes 560. Tohle ještě bude velice zajímavý souboj o prvenství.... Vzájemný souboj dopadl zcela jasně 5:0 pro HPH, ale v průběhu dne HPH zle ztrácel body, 1:4 s JAR Nebeský Rybná, s Pozdním Sběrem 2:3. Dnes se podobných výkyvů Tacl letohrad vyvaroval.

Na třetím místě je prozatím Dlouhá chvíle, která však má celkem solidní průměr a tak postupové ambice do finále na průměr rozhodně nejsou ztracené. Na průměr do finále totiž postupuje nově 6 nejlepších z celé ČR...

V jednotlivcích je na průměr nejlepší Jiří Hindrák z HPH, který ale odehrál pouhých 7 utkání, z žen pak Dana Hanušová, rovněž z HPH. HPH má i dosavadní 4 nejvyšší týmové náhozy. Nejužitečnějším hráčem pro svůj tým je Vladislav Podzimek, jenž vydoloval 25 bodů, o půlbodík zpět je Dana Hanušová.

Originální komentář rozhodčího: Dne 20.3.1014 se v ústecké herně Radava uskutečnil 5. hrací den Seniorské bowlingové ligy. Po dnešním hracím dni se do vedení dostal tým Tacl Letohrad se 128 body. Na druhém místě se nachází tým HPH se 127,5 body a na třetím místě dlouhá chvíle s 97,5 body. Tabulku uzavírá KMK team. Nejvyšší nához mezi muži měl Jaroslav Morávek (244) a mezi ženami Dana Hanušová (235).

Výsledková listina ke stažení: Výsledky 5. kolo

Článek na stránce ČBA: TUDY

Na fotce Tacl Letohrad a majitelé nejvyšších náhozů

jaroslav-moravek-a-dana-hanusova.jpg

usti-nad-orlici---tacl-team-letohrad.jpg