Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo - stále nejasno, až zamlženo...

31. 1. 2014

Že v ÚnO probíhají kruté boje, nebylo dosud až tak nic nového. Ale že budou až tak drastické, to očekával asi jen místní znalec poměrů, hráčů a určitě i jejich životosprávy. Protože to, co zde probíhá, jsou skutečná dramata. Po třetím kole SBL na čele velice vyrovnáno. Po čtvrtém kole to rozhodně není o nic lepší. Dva týmy - HPH a Tacl Letohrad, to jsou ti protagonisté, kteří si vzájemně nedarují ani kuželku... No posuďte sami: HPH 7 proher, Tacl 6. HPH 101,5 bodu, Tacl 100 rovných. HPH průměr 562, Tacl 560. V dnešním přímém souboji Tacl deklasuje HPH 5:0, v kuželkách 622:550. Tacl doslova ztrácí body se Sodovkami, pouze 3:2 a s Pozdním sběrem dokonce 2:3. HPH ale se Sodovkami také ztrácí! Rovněž 2:3, ale co víc.... ztrácí i s Dlouhou chvílí a s KMK týmem. Sodovky, zdá se, na favority zahrát umějí...

V čele tabulky po 4. kole tedy HPH s náskokem 1,5 bodu před Tacl Letohrad. V jednotlivcích stále vede Jirka Hindrák z HPH, ale odehrál pouze 7 her. Nejplatnějším hráčem, tedy vlastně hráčkou, je zatím Dana Hanušová, která pro svůj tým nasbírala 19,5 bodu. Ale hned za ní je s 19ti body trojice dalších. Nejvyšší průměr dnes má Ivan Dostál z Dlouhé chvíle, ale celkově ze všech hracích dnů Jiří Hindrák s průměrem přes 210 ze 7mi odehraných her. Tacl dnes zahrál i nejvyšší hru 622 a má dnes nejvyšší průměr. Celkově ale statistiky nejvyšších her vede HPH, ten má i nejvyšší průměr ze všech odehraných her této skupiny. Nicméně rozdíl není nijak velký.

V této skupině je to skutečně velice napínavé. Před námi jsou ale ještě dvě kompletní kola a tak si musíme počkat jednak na vzájemné souboje těchto gigantů a také na to, kolik bodů ztratí s papírově slabšími soupeři. Je to velice vyrovnané čelo a vše je naprosto otevřené.

Výsledková listina ke stažení: SBL Ústí nad Orlicí, 4. kolo

Článek na webu ČBA: TUDY

HPH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

usti-nad-orlici---tacl-team-letohrad.jpg