Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ústí n.L. - stav po druhém dvojkole: nejasný!

28. 1. 2014

BK Klíše B a BC Liťák. To jsou dva týmy na čele tabulky po druhém dvojkole, tedy po 12ti zápasech. Oba mají 38 bodů, BC Liťák o 1 porážku více. Průměr 544 oproti 541 mluví malinko ve prospěch BC Liťák. Evidentně tedy rozhodne závěrečné dvojkolo a v něm dva vzájemné zápasy těchto týmů, které bojují velice vyrovnaně o vítězství ve skupině a tím i o jistou účast ve finále SBL 8. května 2014 v Pardubicích. Ovšem ani druhý tým nemusí být zcela bez šancí, stále je zde postup na průměr (5 týmů z celé ČR).

Nejlepším hráčem je zatím Stanislav Charvát z BC Liťák s průměrem přes 196, který dnes doslova zářil a svůj tým táhl. Ten je i zatím nejpřínosnějším hráčem - získal pro svůj tým 10 bodů z 12ti možných. Stejný hráč zahrál i nejvyšší nához hracího dne - 257. BC Liťák má na svém kontě i nejvyšší hru dne - 667. Oba tyto výsledky z dnešního hracího jsou zároveň i nejlepšími výsledky dosvadního průběhu ligy. 

Liga se uzavře 10. března 2014, kdy je na pořadu závěrečná sada utkání v rámci posledního dvojkola. Jsme velice zvědavi, jak to v Ústí vlastně dopadne, je to nejvyrovnanější čelo ze všech skupin Seniorské Bowlingové Ligy v ČR.

Výsledková listina ke stažení: SBL Ústí n.L. - 2. dvojkolo

Článek o této lize na stránkách ČBA: ZDE

Foto: Stanislav Charvát z BC Liťák:

Stanislav Charvát, BC Liťák