Jdi na obsah Jdi na menu
 


Praha, den třetí: Druhá míza upevňuje vedení

16. 1. 2014

Ve středu 15.01.2014 bylo v Praze na Ovčíně odehráno 3. kolo SBL a tím se tato liga dostává do poloviny soutěže. V čele tabulky upevňuje své vedení tým Druhá míza Ovčín, která dosud prohrála pouze 2 zápasy. Na 3. a 4. místě jsou pak týmy už se 6ti porážkami - Lasco Legend a RABBITS Praha.

Podrobný komentář od rozhodčího hracího dne: Třetí kolo přineslo nejedno překvapení. Družstvo LASCO nastoupilo posíleno o Ivana Síbrta a rázem nastala změna na úkor favorita. Ovčínská Druhá míza, která po dvě kola byla bezkonkurenčně nejlepší, se nyní musela spokojit, až s druhým místem v počtu vybojovaných bodů. Připsala si jich 26, ale Lasco bylo ještě o dva body úspěšnější. Velmi dobrý standard odváděli Rabbits Praha, kteří vybojovali 25 bodů a překvapením kola, byl sedmnáctibodový zisk Divoženek.

V tabulce nadále vede domácí Druhá míza s 85 body, ale úspěšným večerem družstvo Lasco Legend dokonce poskočilo až na druhou pozici. Má na svém kontě 72,5 bodu a s půlbodovým náskokem předstihlo Rabbits Praha.  Pořadí dalších družstev je následující: Oldies team (55b), Family S (49b), Divoženky (38,5b), Chlapi od Botiče (36b), SPP-Senior (11,5b). 

Výsledky Praha, 3 hrací dne: SBL Praha, den 3

Článek na webu ČBA: TUDY

druha-miza---lidr-skupiny-praha.jpg