Jdi na obsah Jdi na menu
 


I v Praze má SBL 1. kolo za sebou

24. 10. 2013

Praha má spolu s Ústím nad Orlicí nejpočetnější skupinu – 8 týmů. Všechny tak čekalo celkem 7 zápasů za večer. Po počáteční nervozitě se zápasy rozjely na plno a byly vidět některé skutečně pěkné výkony.

Před zahájením pražské skupiny SBL asi bylo možné v duchu tipovat favority, mezi ně lze určitě řadit místní výkvět Druhá míza, ale třeba i Lasco, hrající pod názvem LASCO Legend. Ostatní týmy byly spíše tajenkou...

Výsledky potvrdily, že tento odhad nebyl až tak chybný. Tabulku po prvním hracím dni vede „domácí“ tým Druhá míza s 29 body a průměrem přes 585, druzí jsou o bod zpět LASCO Legend s průměrem lehce přes 531. Následují se 23 body RABBITS Praha senior a Oldies team. Pak je už docela velká mezera. Tabulku prozatím uzavírají SPP – senior.

Nejvyšší nához týmu předvedla Druhá míza (656), nejvyšší hra jednotlivce byla 254, tu vytáhl Jaroslav Běhal od Oldies teamu. Jirka Egert se stal nejúspěšnějším jednotlivcem dne.

Náladu byla po celý večer bojovná, ale přátelská, hráči se znají navzájem a tak nebylo večeru po této stránce co vytknout. Vše to podpořila kvalitní příprava organizátorů hracího dne a fungující dráhy bez zásadních poruch. A tak zřejmě jediným návrhem do příštích kol je přerušení hracího dne v polovině na cca půl hodiny, jednak aby si hráči trochu oddechli (7 her je na některé seniory docela dost) a hlavně aby se dráhy přemazaly. Čas to na je.

Děkujeme všem hráčkám a hráčům a těšíme se na druhé kolo pražské skupiny, které se hraje 05.12.2013 opět od 18 hodin.

Na záložce Fotogalérie najdete i mnohem více „civilních“fotek z hracího dne.

Zde je oficiální výsledková listina ke stažení: Výsledková listina Praha, 1. kolo

Pro úplnost odkaz na stránky ČBA: http://www.czechbowling.cz/clanky/clanek_09473.html

 praha-ovcin---druha-miza.jpg

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Praha, Ovčín