Jdi na obsah Jdi na menu

Druhá míza jde z Prahy do Finále

10. 4. 2014

V pražské skupině zvítězila Druhá míza Ovčín s dostatečným bodovým náskokem a skutečně luxusním průměrem 598! Je to tedy první přímý postupující do finále v Pardubicích 08.05.2014. Dalším přímým postupujícím jsou Rabbits Praha a téměř na 100% na průměr půjdou dál i Lasco Legend. Lze ale očekávat, že se tam dostane ještě i někdo další na průměr. Tímto způsobem totiž postupuje do finále z celé ČR celkem 6 týmů a tady na Ovčíně byly ty průměry velice slušné.

Nejvyšší náhozy - pánský drží Vladimir Stanishevskyi z Druhé mízy, zahrál ho dnes a má hodnotu 290! Dámský patří Miluši Novákové z Rabbits Praha.

Celý večer probíhal za sponzorské podpory firmy OP Tiger, hráči dostali originální triko, pro všechny byl rovněž bohatý raut na závěr.

Nejlepším hráčem celé ligy se stal Vladimir Stanishevskyi s průměrem 218 a čtyřmi nejvyššími náhozy ligy. Druhá míza opanovala i nejvyšší týmové náhozy. Nejužitečnějšími hráči ale byli Míla Nováková (Rabbits) a František Lebeda (Lasco) s vydolovanými 27 body pro své týmy.

Fotografie z večera už jsou hotové, ty jsme dali na záložku Fotoalbum už komplet všechny, tak se na ně podívejte, najde se tam snad skoro každý. Na jedné z fotek je k vidění i velký Putovní pohár pro vítěze SBL v Pardubicích... (Fotky prohlížet i přes tuto stránce dole).

Zde je originální komentář rozhodčího: poslední závěrečné kolo SBL v Praze Na Ovčíně přineslo pro hráče mnoho příjemných překvapení. Odehrál se běžný hrací den a po jeho skončení díky firmě OP TIGER čekalo na hráče originální účastnické triko SBL, topinky, tataráček a bohatý rautový stůl.

O vítězi skupiny bylo již rozhodnuto před posledním hracím dnem, ale v boji o bednu a postupová místa to byl pěkný mazec. Hracímu dni vévodila tradičně Druhá míza, která vybojovala 33 bodů a rivalové Rabbits Praha a LASCO Legend získali shodně po 21 bodech, takže o konečném umístění rozhodovalo dosavadní umístění v kterém o fous lepší (5,5 bodů) bylo družstvo Rabbits. Konečné pořadí pražské SBL je následují:

-         Druhá míza Ovčín 176 bodů (Stanishevskiy, Štochl, Vilkus, Pekár)

-         Rabbits Praha 141 bodů (Havel, Glezgo, Egert, Navrátil, , Nováková)

-         Lasco Legend 135,5 bodu (Rýdel, Lebeda, Plešinger, Richter, Síbrt)

Na dalších místech jsou za sebou družstva seřazena v tomto pořadí: Oldies team, Family S, Divoženky,  Chlapi od Botiče, SPP- SENIOR. Nejlepším mužem a ženou soutěže byli vyhlášeni Vladimir Stanishevskiy s průměrem 222,50 a Miluše Nováková s průměrem 197,86. Stanishevskiy dosáhl nejvyššího náhozu soutěže v hodnotě 290 bodů mezi muži a Nováková vévodila ženám s výkonem 231. Nejlepší dvě družstva přímo postupují do finále SBL, které se hraje 8. května v Pardubicích. Kdo všechno se zde utká o titul Mistr ČR, bude jasno po uzavření všech základních soutěží SBL.

Výsledky ke stažení: Konečná tabulka