Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po 4. kole stále Draci, docela těsně...

23. 1. 2014

První Draci Plzeň, druhá Bowling Lucerna. To by mohl být stručný popis hracího dne, pořadí se na čele nezměnilo. Ale k posunu přece jenom došlo. Bowling Lucerna totiž ve vzájemném zápase porazila vedoucí Draky a snížila tak náskok lídra na 5 bodů. A vzhledem k tomu, že jsou před námi ještě 2 hrací dny, není situace zdaleka rozhodnuta. Je to napínavý boj....

Draci mají v tabulce nyní 71 bodů, Bowling Lucerna 66 bodů a na třetí pozici Dragouni 56,5 bodu. I oni by ještě mohli zasáhnout do pořadí na předních místech. Naopak Košutka zůstává na posledním místě a bodová ztráta tohoto týmu už je opravdu velká.

Ve čtvrtém hracím dni zahrál nejvyšší nához 235 Vojtěch Pajt z týmu Vyvolení. Ti zahráli i dnes nejvyšší hru týmu 565. A Vojtěch Pajtl má na svém kontě i nejvyšší celodenní průměr přes 188. Celkově ale stále má nejvyšší průměr ze všech hracích dnů Dalibor Dědič - 190,33 a týmový průměr má nejlepší Bowling Lucerna - 540,20. 

Nejužitečnějšími hráči jsou zatím Hana Pechmanová a Jiří Kuba, oba pro svůj tým získali 13 bodů. Pokud dostaneme i nějakou fotku od pořadatele, přidáme ji sem.

Zde je výsledková listina ke stažení: SBL Plzeň - Výsledky 4. kolo

A tady je článek na stránkách ČBA: Plzeň 4. kolo

draci-2014-01.jpg