Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plzeň: Draci jsou v čele tabulky, ale....

20. 11. 2013

Plzeňští Draci i po druhém kole SBL vedou ligovou tabulku, nicméně dnes s nimi držel krok i tým Bowling Lucerna a vlastně i Dragouni. Draci tak sice mají v součtové tabulce náskok 7mi bodů právě před Bowlingem Lucerna a týmem Dragouni, ale jejich náskok se nijak nezvýšil. Uvedené dva týmy proto zůstávají jejich hlavními soupeři. A možná nejen to...

Nejlepším hráčem je stále Dalibor Dědič z týmu Dragounů s průměrem přes 192 a právě on byl strůjcem úspěšníého tažení týmu tímto kolem. Vše je ale samozřejmě ještě otevřené a do budoucna má šanci na úspěch vedle Draků i tým Bowling Lucerna, jakož i Dragouni. Pohodáři i Vyvolení trochu ztrácejí, ale zatím není nic ztraceno definitivně. To tým na posledním místě tabulky už musí začít přemýšlet celkem akutně co s tím, aby nezůstal i nadále na chvostu.

Nejužitečnějším hráčem, či lépe řečeno hráčkou, zůstábá Hana Pechmanová od Draků, která získala pro svůj tým 9 bodů z deseti možných. Nejvyšší průměr ze všech dosud odehraných her ale drží i nadále Dalibor děqdič z Bowlingu Lucerna - přes 192. 

Komentář organizátora: 19.11.2013 proběhlo 2. kolo seniorské ligy za výborné atmosféry a zlepšených výkonů všech týmů. Nevyššího náhozu ze všech týmů dosáhlo družstvo Lucerny:  653 bodů Své vedení navýšilo družstvo Draků,na šestibodový náskok a vede již s 37 body a průměrem 518 bodů. Na druhé místo se probojovalo družstvo Lucerny s 31 body a průměrem 548 bodů. Třetí jsou Dragouni, rovněž s 31 body, ale s nižším průměrem 518 bodů. O druhé místo v Plzni bojují tři týmy Lucerna, Dragouni a Pohodáři.

Stanislav Nejezchleba

Zde je oficiální výsledková listina ke stažení: Výsledky Plzeň, 2. kolo

Pro úplnost ještě odkaz na stránku ČBA: http://www.czechbowling.cz/clanky/clanek_09562.html

draci-plzen.jpg