Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. plzeňské kolo - Draci stále na čele

11. 12. 2013

 Pořadí týmů zůstává i po 3. kole stále stejné.

 

Třetí kolo proběhlo ve velmi přátelské atmosféře. Všichni hráči obdrželi drobné dárky, včetně občerstvení. Snad proto padaly i šestistovky, 2x tým Lucerny a 603 nahráli i Draci.

Tým Lucerny zvedl průměr na 554, ale nic jim to není platné. Stále jsou 7 bodů za Draky. Lucerna však získala nepatrný 6-ti bodový náskok nad Dragouny, kteří svádí boj o 3. místo s Pohodáři.

V jednotlivcích zahrál pěkný výsledek Dalibor Dědič: 248. V ženách dosáhla nejlepšího výsledku Hana Pechmanová: 205, 205 zahrála i Dana Soukupová.
Pořadí týmů zůstává i po 3. kole stále stejné.

Tato skupina je přesně v polovině soutěže, což je dobrý důvod podívat se na hvězdy této skupiny: v čele je tým Draci Plzeň s 55 body, na kontě mají pouze 2 porážky a jejich průměr je necelých 518 bodů. Což je docela zajímavé, protože druhý tým v tabulce Bowling Lucerna má průměr 554 bodů. Nicméně o 3 porážky více. Proto jsou druzí. Jejich šance jsou ale do budoucna vysoké. Nejvyšší průměr jednotlivců vlastní Dalibor Dědič právě z Lucerny - přes 197, nejvyšší dámský průměr pak Hana Pechmanová - přes 178. Nejužitečnějším hráčem, tedy v našem případě háčkou celé ligy je Hana Pechmanová, která pro svůj tým Draků vydolovala 13 bodů z 15ti možných. Dalibor Dědič je majitelem zatím i nejvyššího náhozu ligy - 248. Nejvyšší hra týmu předvedl Bowling Lucerna - 653. 

Výsledková listina ke stažení: Výsledky Plzeň, 3. kolo

Pro úplnost odkaz na stránky ČBA: 3. kolo, Plzeň

 

draci-plzen.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář