Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pardubice-HK, 2013-11-28, 3. kolo

29. 11. 2013

Chtěl bych tímto nejdřív poděkovat všem juniorským seniorům za posečkání na protihráče i když potom díky tomu ztratili body.

Dnešní hrací den proběhl  v Pardubicích na drahách 1 – 6 a než se začalo hrát tak byli slyšet protesty, že to tady nepadá. Bohužel každému se nedá vyhovět na 100%.

Pokud se, ale podíváte na výsledky tak se tady prohrávalo i na 568, takže to zas tak špatné nebylo.

V jednotlivcích třeba Honza Vojtíšek prohrál na 206 – 210 Slavík Josef, František Kučírek prohrál na 210 – 234 Láďa Schůt atd.

Dnešní den však patřil Petru Mráčkovi , který ovládl celkově jednotlivce s pr. 197  a i díky jemu OLD BOYS stále vede před ABB ViDLATOU SEČÍ  o pět bodu.

Tyto dva týmy však ujeli o parník všem dalším. Třetí místo patří družstevníkům z TENPINGU. Jsme však zatím po třetím hracím dni a tak to snad  nebudou tyto týmy mít v dalších dne jasné. Jinak musím říct , že dnes opět bylo důležité jak je kdo mladý a i díky tomu tým Výtahu prohrál o jednu kuželku nebo o deset . Závěr tabulky vypadá jasně , ale dost často rozhodují hendikepy .Nevím jak vy , ale zápasy to jsou zajímavé a do poslední chvíle hráči počítají své hendikepy...........

Přeju všem hráčům pevnou ruku a krok a jelikož se uvidíme až po novém roce, tak tfuj- tfuj a hodně zdraví a štěstí do nového roku.

M.L.

Výsledková listina: SBL Pardubice-HK, 2013-11-28, 3. kolo

Pro úplnost odkaz na stránku ČBA: http://www.czechbowling.cz/clanky/clanek_09598.html

 

pardubice-hk-2013-11-28-old-boys.jpg