Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. únor, to je datum 4. kola SBL v Pardubicích

7. 2. 2014

4. kolo je minulostí, bylo odehráno ve čtvrtek 06.02.14 v Pardubicích. Nejprve tedy komentář rozhodčího ligy Michala Loučky:

"Bez větších překvapení pokračují mini souboje o 1-2 místo , 3-4 místo a 5-6 místo. Na těchto pozicích se týmy hlídají a rozdíl v bodech  je minimální. Zatím pozici lídra stále drží tým OLD BOYS s nejlepším hráčem ligy Petrem Mráčkem. Jeho dnešní nejlepší výkon byl 247.V ženách si vylepšila svůj nejlepší osobní výkon Blanka Dušková za 224 kuželek. Další hrací den se uskuteční ve čtvrtek 27.2. od 18 hod."

Tolik Michal Loučka.

Při pohledu na tabulky je třeba výkony Petra Mráčka a Old Boys ocenit. Tým vede tabulku o 8 bodů před Vidlatou Sečí. Ta však má citelně nižší průměr a tak musí buď udržet nejméně druhé, tedy postupové, místo, anebo zlepšit produktivitu svých her. Aspoň tak, aby svoji postupovou naději udrželi v e stavu reálného očekávání. Za nimi se totiž zespoda snaží atakovat Spirit Casper, ale přece jenom, jejich bodová ztrátu je už docela citelná. No, ale uvidíme... stát se může leccos.

Na průměr i nejvyšší hru dneška je na tom nejlépe Petr Mráček, ale nejproduktivnější hráčkou této skupiny je Anna Brokešová, která vytěžila 20 bodů z jejích 24 her. Velmi slušné...

Jinak Old Boys a člen týmu Petr Mráček drží vlastně všechny rekordy této skupiny,  kromě již zmíněné bodové aktivity a pochopitelně nejnižších náhozů.

Bude ještě dost zajímavé sledovat, zda Old Boys anebo Vidlatá Seč. Před námi jsou ještě dva kompletní hrací dny...

Výsledková listina: HK-Pardubice, 4. kolo

Odkaz na článek ČBA o daném kole: TUDY

Petr Mráček a Blanka Dušková