Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhé dvoukolo a je jasno?

12. 12. 2013

Druhý hrací večer Seniorské bowlingové ligy v Blansku málem ani nezačal :) Ještě tři minuty před šestou hodinou byly na herně pouze dva hráči a to ještě každý z jiného družstva. Ale během další minuty bylo vše jinak a najednou tu byly všichni a mohlo se začít. Dnešní večer patřil opět družstvu Senior Team Blansko, které zaznamenalo pouze jednu porážku z šesti zápasů a s 48 body vedou tabulku. Senior Team Boskovice udržel i po druhém hracím dni druhou příčku (34,5 bodů) . Mladí a neklidní Boskovice jsou zatím třetí (21,5 bodů) ,ale Rovináři Boskovice se už na ně pomalu dotahují (16 bodů).

Dnešní hrací den se nejlépe povedl Haničce Chládkové (Senior Team Blansko) , která měla nejvyšší nához (227) , nejlepší průměr (186,17) a také získala nejvíce hracích bodů v jednotlivcích (5) .

Třetí hrací den je naplánován na středu 15.1.2014. Tolik rozhodčí k hracímu dni.

 

Podívejme se spolu, jak to vypadá celkově.....

V Blansku se odehrála dvě kola najednou, skupina má pouze 4 týmy. takže jsou odehrány dvě třetiny zápasů celé skupiny. Senior team Blansko upevnil své vedení v tabulce, má 48 bodů, což je 13,5 bodu náskok na druhý Senior team Boskovice. Navíc Blanenští mají jako jediní průměr ze všech zápasů přes 500. Tohle už se bude těžko dohánět. Ale nikdy neříkej nikdy...

V jednotlivcích si vede nejlépe Miloš Bacík z blanenského týmu seniorů s průměrem 182,8. Průměrově je na tom nejlépe vlastně celý Senior team Blansko. Zdá se, že hrají, co potřebují. A stačí jim to... Dosavadní nához této ligy zahrála Hana Chládková (227 a hned tři nejvyšší náhoty týmu má na kontě Senior team Blansko, nejvyšší z nich má hodnotu 563. Miloš Bacík je současně i nejproduktivnějším hráčem skupiny, když získal pro svůj tým 10 bodů z 12ti možných.

V této skupině už to pomalu začíná vypadat, že Senior team Blansko si piluje techniku na Finále týmů. Postup do něj by mu mohl uniknout, ale asi by k tomu musela být souhra obzvláště nepříznivých okolností, aby k tomu došlo.

Výsledky SBL Blansko, 3. a 4 kolo: SBL Blansko, 2. dvoukolo

A pro úplnost i odkaz na stránky ČBA k tomuto dni: http://www.czechbowling.cz/clanky/clanek_09635.html

sbl-blansko--2013-12-11--senior-team-blansko--nejlepsi-tym.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář