Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blansko - je rozhodnuto, vítězí Senior team Blansko

16. 1. 2014

Ve středu 15.01.2014 byla jako historicky první dohrána SBL skupina Blansko. S ohledem na nižší počet účastníků skupiny se odehrála 3 dvojkola, to poslední právě včera.

Do finále SBL (viz levé menu) postupují vítězové skupiny - Senior team Blansko. Prohrálo pouze jediný zápas a zvítězilo tak ve skupině s velkým náskokem před všemi boskovickými týmy. Na druhém místě skončil Senior team Boskovice.

Nejvyšší nához celé skupiny zahrála Hana Chládková (Senior tem Blansko) - 227. Týmový nához ligy 586 zahrál rovněž tento tým, Nejvyšší průměr ze všech hráčů má Miloš Bacík - 182,17, opět ze stejného týmu. Nejvyšší týmový průměr má opět tento tým - 523,83. Senior team Blansko jednoduše této skupině kraloval od začátku až do konce. Zaslouženě tak postupuje do finálre SBL, které se bude hrát 08.05.2014 v Pardubicích.

Ostatní týmy mají sice také ještě šanci, protože do finále jde vedle nejlepších i 5 týmů z celé republiky na nejvyšší průměr po skončení ligy. Ovšem nutno podotknout, že by takový postup z této skupiny byl asi hodně překvapující, jelikož týmy na 2. až 4. místě mají průměr pod 500.

Děkujeme všem týmům, hráčkám, hráčům, jakož i rozhodčím a centru v Blansku. Doufejme, že se tato skupina pro další ročník 2014/15 rozroste o několik dalších týmů.

Výsledky SBL Blansko - závěrečný stav skupiny: SBL Blansko, konečný stav

blansko---senior-tym-blansko.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Blansko