Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soupisky zaregistrovaných týmů 2013-14

Skupina Název týmu Hráči (kapitán na 1. místě)
Blansko Senior team Boskovice Igár Láník, Vladimír Tlamka, Jan Kšica, Jiří Trnečka, Ivo Mareček, Petr Vlček
Senior team Blansko Hana Chládková, Vlastimil Chládek, Alena Míšenská, Miloš Bacík
Mladí a neklidní Boskovice Josef Doležel, Karel Gheorghe, Ladislav Žáček
Rovináři Boskovice Jiří Trnečka, Ivo Mareček, Josef Rychtařík, Viktor Šteflík
     
Pardubice         (Hradec Králové), Luka bowling
ABB Vidlatá Seč Anna Brokešová, František Brokeš, Ladislav Schůt
Tenping Milan Jindřišek, Blanka Dušková, Šárka Hlaváčková, Miloš Novotný, Oldřich Jadrný
Old Boys Vladimír Pitaš, Josef Bešík, Jaroslav Kovaříček, Petr Mráček
Kmeti Pavel Dašek, Ludmila Dašková, Pavel Plodík, Jiří Vojíř
Spirit Casper Jan Vojtíšek, Sylva Šlechtová, Václav Jedlička
Výtahy Pardubice Petr Jouza, Josef Slavík, Radek Štefík, Jiří Kalhous
DARK STAR Miloš Novotný, František Kučírek, Šárka Hlaváčková
     
Plzeň, Lucerna Bowling Lucerna Stanislav Nejezchleba, Dalibor Dědič, Jiří Kuba, Milan Vlček
Draci Plzeň Josef Pechman, Milan Doležel, Josef Šimlinger, Hana Pechmanová
Dragouni Jiří Koukal, Pavel Starý, Petr Jelínek, Zdeněk Havlíček
Vyvolení Pavel Pajtl, Vojtěch Pajtl, Jindřich Veselý
Team Pohodářů Dana Soukupová, Irena Schmídová, Josef Bočan, Karel Levák
KOŠUTKA team Věra Truxová, Hana Sokolová, Zdenka Lužová, Jiří Luža
     
Praha, Ovčín Family S

Jan Korynta, Dana Koryntová, Viktor Schön, Jana Schönová

Oldies team

Milan Soušek, Tomáš Rathouský, Jaroslav Běhal, Jan Vyšín

LASCO Legend Jan Rýdel, František Lebeda, Petr Richter, František Plešinger
Divoženky Anežka Lencová, Drahomíra Krynická, Dáša Flegelová, Marie Konečná
SPP - Senior Ferdinand Kasl, František Štrupl, Pavel Tittl, Lubomír Čabelka
RABBITS Praha senior Petr Havel, Štefan Glezgo, Jiří Egert, Zdeněk Navrátil, Miluše Nováková
Druhá míza Ovčín Vladimir Stanishevskyi, Marcel Štochl, Petr Pekár, Jaroslav Vilkus
Chlapi od Botiče Stanislav Sedlář, Zdeněk Vavrla, Josef Colon, Miroslav Školka
     
Ústí nad Labem, Klíše BK Klíše Jaroslav Šlechta, Irena Šlechtová, Vojtěch Plánička, Zdenka Pláničková
SEVER 1 Vladislav Dedera, Vladimír Hübst, Ivan Zlesák, Jiří Stulík, Miroslav Kučaba
BK Klíše B
Svatava Závladská, Dušan Závladský, Anna Breindlová
BC Liťák Stanislav Charvát, Dagmar Charvátová, Luboš Pospíšil, Ilona Pospíšilová
     
Ústí nad Orlicí, Radava Dlouhá chvíle Václav Chládek, Jiří Kužílek, Miloš Vávra, Vlastimil Vrána, Ivan Dostál
Sodovky Mária Kameníková, Ivan Dostál, Daniela Bednářová, Miroslav Sejkora, Milan Veselý, Eva Appeltauerová
Pozdní sběr Petr Musil, Pavel Koblížek, Ladislav Kolář, Leoš Roubal
JAR Nebeská Rybná Zdenek Jansa, Zdeňka Jansová, Lubomír Růžička, Petra Kratinová
TACL team Letohrad Petr Tomášek, Jaroslav Morávek, Jaroslav Klapal, Alois Tacl
KMK team Pavel Krulich, Hana Schulzová, Jiří Kusý, Josef Novák
STS Doudleby Miroslav Valtera, Petr Marek, Jaroslav Sahula, Viktor Vodák
HPH Blanka Hanusíková, Vladislav Podzimek, Dana Hanušová, Jiří Hindrák