Jdi na obsah Jdi na menu
 


Praha Ovčín - Výsledky

8. 2. 2019

3. kolo: zajímavostí dneška jsou obecně nízké průměry týmů ve srovnání s jinými koly. Nejlepší průměr udělala Druhá míza - 525,71. Právě Druhá míza byla dnes nejlepší, zisk 28 bodů ji vrátil na 1. místo roční tabulky, když po předchozím kole vedli Old boys. Těm se ale dnes moc nedařilo, vydolovali 20 bodů a dnes skončili třetí. Druhé místo obsadily po zásluze a trošku překvapivě Divoženky, 21 bodů je hezký zisk. Pěkně zabojoval i Bowling Spot, když získal 19 bodů. V roční tabulce je první Druhá míza, druzí Old boys ztrácejí 7 bodů a třetí místo udržel Oldies team. Tady se ale ztráta na Old boys prohloubila už na 11,5 bodu a zespoda se na ně už tlačí Bowling Spot. Dnes průměrově nejlepší je překvapivě Dáša Vohryzková s průměrem 2017. Nutno říci, že odehrála právě jen tuto jednu hru... Nához kola 231 zahrál Jan Sůva. Oba jsou z I.PKSN týmu.

Dodatečně vkládáme pohled rozhodčího Mirka Cifry: Třetím hracím večerem pokračovala ve čtvrtek 11.dubna SBL v Záběhlicích. Na rozdíl od zápasu Slavia – Chelsea měla výkop již v 18:00 hodin. Všechny týmy byly vzorně připravené a nic nebránilo tomu, vrhnout se do vzájemných zápasů. S koncem prvního poločasu již zmíněného fotbalu se dohrálo třetí pokračování ligy a tabulka ukázala, jak jsou jednotlivé týmy připravené bojovat o čest a slávu. Nejépe zahrál tým Druhá míza Ovčín – krásných 28 bodů. Zároveň to znamená, že obhájce vítězství začíná svým soupeřům unikat. Před druhými Old Boys mají náskok 7 bodů. Bronzová příčka patří se ztrátou dalších 11,5 bodu Oldies Teamu. V jednotlivcích má nejlepší průměr Marek Mlynář z Old Boys – 196,95. Nejvíc zápasů prozatím vyhrál Pepa Bešík – je jich celkem 15. Ještě bych rád upozornil, že po vzájemné dohodě všech kapitánů, bylo zrušeno srpnové kolo – a to bez náhrady. Počítat se bude do celkové tabulky kol sedm. 

Příští kolo se hraje 9. května. Ještě důležité upozornění: po dohodě kapitánů bylo bez náhrady zrušeno 6. kolo naplánované na 8. srpna, škrtněte si tento termín ve svých kalendářích, ovčínská skupina bude mít letos 7 kol místo obvyklých 8. Na fotce je Druhá míza Ovčín, i když dnes hrála v trochu jiné sestavě s Petrem Mráčkem místo Petra Pekára... Podrobná Výsledková listina se všemi detaily.

1.-misto-rocniku---druha-miza-ovcin.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

2. kolo: týmy se opět sešly kompletně a tak nic nebránilo odehrání 2. kola ve čtvrtek 07.03.2019. Výsledkově bylo toto kolo citelně jiné, než jakákoliv jiná kola zde Na Ovčíně. Obvykle zde dominuje domácí Druhá míza. Dnes ale končí až čtvrtá se ziskem 23,5 bodu. Výrazně lepší byli Old boys a Bowling Spot, oba vydolovali bodů 28. Třetí je dnes opět Oldies team. Přitom Druhá míza má jasně nejlepší průměr přes 279! Nejlepší dnešním hráčem byl opět Marek Mlynář, stejně jako v prvním kole. Zahrál průměr 210, udělal i nához kola 238. Marek je z Old boys. Ženou kola je Anežka Lencová s průměrem přes 160. Ona je součásti týmu Divoženky. V roční tabulce se s 56,5 bodem dostávají do čela Old boys. Na druhé místo spadla Druhá míza a třetí místo drží Oldies team. Hodně si v tabulce polepšil Bowling Spot, jenž přeskočil Divoženky. Bodově nejprospěšnějšími hráči svých týmů jsou Petr Pekár, Marek Mlynář a Josef Bešík, všichni shodně vyzískali na svých soupeřích 11 bodů. Další kolo je na řadě 11. dubna. Tady jsou detailní výsledky: Výsledková listina. Na fotce je Bowling Spot a Old boys.

2019-02-old-boys.jpg

1.-kolo-bowling-spot.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

1. kolo: skupina Praha Ovčín odehrála úvodní kolo 7. února 2019. Skupina má standardní počet osmi týmů. Hned po prvním kole se na čele seřadily ve stejném pořadí vloni úspěšné týmy: 1. místo Druhá míza Ovčín, 2. místo se ztrátou 3,5 bodu Old boys a třetí je Oldies team, který na druhého ztrácí 5,5 bodu. Průměr lídra je přes 571. Nejlepším hráčem byl Marek Mlynář z Old boys - průměr přes 204. Nejlepší ženou byla Alena Zárubová z Grupeta. Příště se hraje 7. března. Zde je podrobná Výsledková listina.

2019-01-praha-ovcin--1.-kolo.jpg