Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Přehled přihlášených týmů

Poznámka: centra a týmy jsou sem přidávány podle došlých přihlášek. Jakmile se objeví v Přihláškách nové centrum splňující podmínky pro odehrávání SBL, bude přidáno i na tuto stránku, čímž se do něj bude možná hlásit také. Přihlášky jsou zapisovány v pořadí, v jakém došly.

Jakékoliv další centrum lze přidat, centrum musí mít nejméně 4 dráhy s bezšňůrovými stavěči kuželek a mazačkou. Jakmile se někde v přihlášce týmů objeví zde neuvedené centrum, doplníme jej, aby se sem mohly registrovat i další zájemci.

Termíny hracích dní budou určeny po 15.01.2019, jakmile vedoucí skupiny termíny na centru vyjedná a nám pošle. Platné aktuální termíny naleznete na TÉTO stránce..

Vojkov + Zličín    Uzávěrka skupiny: skupina uzavřena

Organizátor skupiny: Jan Rýdel (777674356)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Bouleři Jan Fleischmann Aleš Synek, Jiří Stulík, Zdeněk Žabka
Black Riders Jan Kolář Hana Kolářová, Richard Nosek, Petr Ivanciv
K.P.K.O Zdeněk Mára Bohuslav Ondráček, Jiří Jemelík, František Hejl
Lovci striků Petr Sova Milada Sovová, Ivo Drážný, Jozef Vítek
Lasco Lions Jan Rýdel Ivan Síbrt, Zbyněk Třeška
BC Rabbits Senior Petr Havel Štefan Glezgo, Jiří Egert, Pavel Typolt, Zdeněk Navrátil

 

Praha Ovčín    Uzávěrka skupiny: skupina uzavřena

Organizátor skupiny: Milan Soušek (604243977)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Grupeto Miroslav Jiránek Antonín Platoš, Josef Trojan, Alena Zárubová
Oldies team Milan Soušek Tomáš Rathouský, Boris Guič, Jan Korynta
Old boys Josef Bešík Stanislav Dohnálek, Blanka Hanusíková, Marek Mlynář
Bowling Spot Jaroslav Vilkus Václav Zmatlík, Josef Liška
Lovci striků Petr Sova Milada Sovová, Ivo Drážný - PŘESTUP DO SKUPINY VOJKOV-ZLIČÍN
Divoženky Anežka Lencová Marie Konečná, Jana Plešingerová, Věra Fryšová
Druhá míza Ovčín Vladimir Stanishevskiy Marcel Štochl, Miluše Nováková, Petr Pekár, Pavel Vacek, Petr Mráček, 
I.PSKN Jaromír Vohryzka Jan Sůva, Jindřich Chrpa, Dáša Vohryzková
SPP Senior František Štrupl Pavel Tittl, Drahomíra Krynická
 
 

Plzeň Lucerna    Uzávěrka skupiny: skupina uzavřena

Organizátor skupiny: Stanislav Nejezchleba (602371848)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Sací komando Jan Bělonož Jaroslav Hána, Tomáš Benedikt, Jiří Kozický
Lucerna-RSTS Stanislav Nejezchleba Zdeněk Havlíček, Petr Havrilec, Jiří Klečka, Milan Vlček
REBELOVÉ Dana Soukupová Petr Jiránek, Luboš Voral, František Černý
Falk-S Marie Vokrojová Dalibor Dědič, Lubomír Otec
Zíchov Pukls Libor Soukup Jan Martan, Atila Balog, Václav Soukup
Chotěšovský Josef Bočan Ivana Bočanová, Karel Levák
Bacardi Pavel Černý Adolf Klepáček, Yvona Klepáček Mašková
Stavitelé Bohumil Novohradský Ladislav Kastl, Stanislav Smihrodský
Starci na chmelu Jaroslav Vaindl Vojtěch Pajtl, Bedřich Valigura

 

Ústí nad Orlicí Radava    Uzávěrka skupiny: skupina uzavřena

Organizátor skupiny: Zdeněk Barvínek (777999444)
Název týmu Kapitán Členové týmu
ABB Vidlatá Seč Anna Brokešová František Brokeš, Ladislav Schůt
ORSO Miloslav Vávra Rostislav Ondráček, Jiří Kužílek, Ivan Dostál
Tacl team B Jana Severová Eva Appeltauerová, Jan Barvínek, Oldřich Severa
Fire Dragons František Staněk František Kolář, Miroslav Sejkora
Pozdní sběr Petr Musil Pavel Koblížek, Ladislav Kolář, Leoš Roubal, Viktor Vodák
TACL Letohrad Petr Tomášek Pavel Koráb, Jaroslav Morávek, Jaroslav Klapal
Pozdní sběr B Pavel Dolog Jiří Kobulej, Jaroslav Dočkal, Jan Dubánek
Hradečáci Václav Jedlička Sylva Šlechtová, Václav Slezák, Evžen Kupka, Jiří Kaplan, Zdena Kramářová, Miroslav Kramář

 

Ústí nad Labem Klíše    Uzávěrka skupiny: skupina uzavřena

Organizátor skupiny: Ladislav Jirků (728016877)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Sever 1 Vladislav Dedera Vladimjír Hübst, Ivan Zlesák
Pohodáři Ladislav Jirků Jan Štulc, Jozef Čížek
OPEL team Jiří Novák Miloslav Kučaba, Miloš Hudík
Druhý dech Anna Breindlová Vlastimil Ševčík, Vladimír Horňák, Robert Breindl
Old School Stanislav Charvát Dagmar Charvátová, Vojtěch Plánička, Zdenka Pláničková

 

Frýdek-Místek   Uzávěrka skupiny: skupina zrušena

Organizátor skupiny: Rostislav Kala (605232425)
Název týmu Kapitán Členové týmu
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Brno    Uzávěrka skupiny: skupina zrušena

Organizátor skupiny: Ivan Burian (602709496)
Název týmu Kapitán Členové týmu