Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Přehled přihlášených týmů

Poznámka: centra a týmy jsou sem přidávány podle došlých přihlášek. Jakmile se objeví v Přihláškách nové centrum splňující podmínky pro odehrávání SBL, bude přidáno i na tuto stránku, čímž se do něj bude možná hlásit také. Přihlášky jsou zapisovány v pořadí, v jakém došly.

Jakékoliv další centrum lze přidat, centrum musí mít nejméně 4 dráhy s bezšňůrovými stavěči kuželek a mazačkou. Jakmile se někde v přihlášce týmů objeví zde neuvedené centrum, doplníme jej, aby se sem mohly registrovat i další zájemci.

Termíny hracích dní naleznete budou určeny po 15.01.2018, jakmile vedoucí skupiny termíny na centru vyjedná a nám pošle.

Vojkov (Říčany)    Uzávěrka skupiny: 24.02.2018

Organizátor skupiny: Jan Rýdel (777674356)
Název týmu Kapitán Členové týmu
LASCO LIONS Jan Rýdel Ivan Síbrt, Zbyněk Třeška
KOBRA 01 Jitka Kubrová Václav Kubr, Richard Hoskovec
Veteráni Miloslava Suchánková Jan Suchánek, Kostas Maceridis, Jaroslav Němeček, Jan Stupka
BC Rabbits Praha senior Petr Havel Štefan Glezgo, Jiří Egert
Lovci striků Petr Sova Milada Sovová, Ivo Drážný
     
     
     

 

Praha Ovčín    Uzávěrka skupiny: 20.01.2018

Organizátor skupiny: Milan Soušek (604243977)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Divoženky Lencová Anežka Flegelová Dáša, Konečná Marie
Grupeto Jiránek Miroslav Platoš Antonín, Trojan Josef, Zárubová Alena
Druhá míza Ovčín Stanishevskiy Vladimír Pekár Petr, Štochl Marcel
SPP-senior Štrupl František Tittl Pavel, Krynická Drahomíra
Oldies team Soušek Milan Rathouský Tomáš, Vavrla Zdeněk, Běhal Jaroslav, Guič Boris, Korynta Jan
Jack Bowling Team Pavel Javůrek Ivan Kober, Irena Hojková, Petr Florík
Old boys Josef Bešík Stanislav Dohnálek, Petr Mráček
Bowling Spot Jaroslav Vilkus Václav Zmatlík, Jaroslav Botor
 
 

Praha Zličín    Uzávěrka skupiny: 28.02.2018

Organizátor skupiny: Jiří Marval (776105706)   (pouze 6ti členné skupiny)
Název týmu Kapitán Členové týmu
K.P.K.O. Kladno Zdeněk Mára František Hejl, Jiří Jemelík, Bohuslav Ondráček
Black Riders Jan Kolář Hana Kolářová, Richard Nosek, Petr Ivanciv
Strike Doubleshot Vítězslav Květenský Luboš Slezák, Teame Habtegabriel, Ludvík Horák
Bouleři Vratislav Kulhánek Zdeněk Žabka, Jan Fleischmann, Jiří Stulík
Strike Lumír Hřebík Dalibor Polívka, Jozef Krupa
Ajeje Jiří Fous Josef Fous, Anna Fousová
     
     
     
     
     
     

 

Plzeň Lucerna    Uzávěrka skupiny: 31.01.2018

Organizátor skupiny: Stanislav Nejezchleba (602371848)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Lucerna-RSTS Stanislav Nejezchleba Zdeněk Havlíček, Petr Havrilec, Milan Vlček
Bacardi Pavel Černý Adolf Klepáček, Yvona Klepáček-Mašková
Chotěšovský Josef Bočan Ivana Bočanová, Karel Levák
Kutulů Karel Kastl Irena Kastlová, František Černý
FALK S Marie Vokrojová Dalibor Dědič, Lubomír Otec
Stavitelé Bohumil Novohradský Ladislav Kastl, Stanislav Smihrodský
Starci na chmelu Jaroslav Vaindl Vojtěch Pajtl, Karel Koželoužek

 

Ústí nad Orlicí Radava    Uzávěrka skupiny: 16.01.2018

Organizátor skupiny: Zdeněk Barvínek (777999444)
Název týmu Kapitán Členové týmu
SBK Boskovice Igor Láník Jan Kšica, Petr Henzl
ABB Vidlatá Seč Anna Brokešová František Brokeš, Ladislav Schůt
Tacl Letohrad A Petr Tomášek Pavel Koráb, Jaroslav Morávek, Jaroslav Klapal, Milan Veselý
Tacl team B Jana Severová Eva Appeltauerová, Jan Barvínek
Pozdní sběr Petr Musil Pavel Koblížek, Ladislav Kolář, Leoš Roubal, Viktor Vodák
Ohniví draci František Staněk František Kolář, Miroslav Sejkora, Pavel Nádvorník
Apači Vladimír Pitaš F. Přibyl, V. Táborský, M. Jiránek
Dlouhá chvíle Miloš Vávra Jaroslav Sahula, Ivan Dostál, Jiří Kužílek

 

Ústí nad Labem Klíše    Uzávěrka skupiny: 13.02.2018

Organizátor skupiny: Ladislav Jirků (728016877)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Druhý dech Anna Breindlová Vlastimil Ševčík, Vladimír Horňák
Pohodáři Ladislav Jirků Jan Štulc, Jozef Čížek
Old school Stanislav Charvát Dagmar Charvátová, Vojtěch Plánička, Zdenka Pláničková
Sever 1 Vladislav Dedera Vladimír Hübst, Ivan Zlesák
Tři dědci Jiří Vrážel Pavel Čubr, Pavel Prokůpek
OPEL Team Jiří Novák Miroslav Kučaba, Jiří Květoň

 

Frýdek-Místek    Uzávěrka skupiny: 28.01.2018

Organizátor skupiny: Rostislav Kala (605232425)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Kamperetampere Ivan Mácha Jaroslav Pazděra, Miroslav Novák st., Miroslav Novák ml.
bolijeteam Jindřich Jung Jan Czyž, Zdeněk Wanecki, Jiří Novák
Leonardo Lenka Pilchová Jiří Švidrnoch, Josef Gabzdyl
Baník Jiří Erik Mudrák Jaroslav Urban, Vlastimil Zářecký
Kemenangan Rostislav Kala Luboš Mada, Jana Pindurová
Kelímci Milan Motyka Tomáš Frydrych, František Klus, Richard Malenda, Michal Poprocký
Jadran cup Milan Bohačík Vladimír Müller, Josef Mihulka
Xbowling ValMez Petr Roubalík Anna Stromšíková, Petr Mikliš st., Ladislav Šmelcer
Ogaři Radomír Šobora František Šolta, Rostislav Sousedík, Zdeněk Topič

 

Bowling Brno    Uzávěrka skupiny: zatím neurčeno (pozn.: do této skupiny přijímáme přihlášky do konce května 2018. Podrobnosti k této skupině obdrží kapitáni týmů do konce května. Počet kol v tomto centru bude přizpůsoben obecným termínů SBL tak, aby se stihla Baráž o Finále i Finále SBL na podzim 2018)

Organizátor skupiny: bude určen později
Název týmu Kapitán Členové týmu
Kénik Vlasta Vývodová Michal Vývoda, Petr Plšek