Jdi na obsah Jdi na menu

2. kolo: Xbowling ValMez jde do vedení

3. 3. 2017

2. kolo skupiny FM B nalezlo tým Xbowlingu ValMez v herní pohodě. Vše vyhráli a dostali se tak do čela skupiny před dosud vedoucí Kelímky. Kemenangan zůstává třetí a Andílci čtvrtí. Bodové rozdíly ale zatím nejsou nijak dramatické. Kemenangan má zatím z obou odehraných kol nejvyšší průměr a určitě by se chtěl prosadit lépe. Uvidíme, zda s tím budou ostatní týmy souhlasit... To nám ukáží následující kola. Nejvyšší nához drží Rosťa Kala s náhozem 255.

Komentář rozhodčího R. Kaly k dnešnímu dni: Xbowling ValMez se posunulo čela. Tak máme za sebou druhý den a do čela se proházel Xbowling ValMez 38b který vyhrál všechny své zápasy na druhé místo klesli Kelímci 37b od  třetího  místa se pořadí neměnilo  jen počty bodu a tak třetí Kemenagam 31b  čtvrtí Andílci 26b  pate místo Jadran 15b a poslední Leonardo které mělo bohužel dopravní nehodu a včera nemohlo dorazit, hlavně že jsou všichni v pořádku a v dalším kole své soupeře určitě potrápí. Něco málo ze statistik nejlepší průměr dne měl Kemenagam  a jejich hráč Rostislav Kala  měl nejvyšší nához i průměr dne ale jak všichni víme důležité jsou body. Mezi ženami byla nejlepší Anna Stromšíková a je nejlepší i celkově.