Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Přehled přihlášených týmů

Poznámka: centra a týmy jsou sem přidávány podle došlých přihlášek. Jakmile se objeví v Přihláškách nové centrum splňující podmínky pro odehrávání SBL, bude přidáno i na tuto stránku, čímž se do něj bude možná hlásit také.

Termíny hracích dní naleznete ZDE, jakmile vedoucí skupiny termíny na centru vyjedná a nám pošle.

Praha Ovčín

Organizátor skupiny: Milan Soušek (604243977)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Divoženky Lencová Anežka Flegelová Dáša, Konečná Marie
Grupeto Jiránek Miroslav Platoš Antonín, Trojan Josef, Zárubová Alena
Druhá míza Ovčín Vilkus Jaroslav Stanishevskiy Vladimir, Pekár Petr, Štochl Marcel
SPP-senior Štrupl František Tittl Pavel, Kasl Ferdinand, Krynická Drahomíra
Tři sestry Kovaříková Helena Piskáčková Jiřina, Novotná Katarína
BC Rabbits Praha Senior Havel Petr Nováková Miluše, Fryšová Věra, Glezgo Štefan, Navrátil Zdeněk, Egert Jiří
Old boys Bešík Josef Mráček Petr, Dohnálek Stanislav
Oldies team Soušek Milan Rathouský Tomáš, Vavrla Zdeněk, Běhal Jaroslav, Guič Boris
 
 

Praha Zličín

Organizátor skupiny: Jiří Marval (776105706)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Black Riders Kolář Jan st. Kolářová Hana, Nosek Richard, Ivanciv Petr
Fousovi Fous Jiří Fous Josef, Fousová ... (zrušeno)
Strike Marval Jiří Květenský Vítězslav, Polívka Dalibor, Hřebík Lumír, Teame Habtegabriel, Krupa Jozef
LASCO  Legend Rýdel Jan Síbrt Ivan, Soukup Jiří
Radoni Korynta Jan Schön Viktor, Schönová Jana, Bergman Václav
Veteráni Suchánková Miloslava Suchánek Jan, Maceridis Kostas, Němeček Jaroslav
Jack Bowling Team Javůrek Pavel Kober Ivan, Hojková Irena
Bowleři Kulhánek Vratislav Žabka Zdeněk, Fleischmann Jan, Stulík Jiří
Rovináři Kladno Mára Zdeněk Hejl František, Jemelík Jiří

 

Plzeň Lucerna

Organizátor skupiny: Stanislav Nejezchleba (602371848)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Starci na chmelu Vaindl Jaroslav Savkov František, Valigura Bedřich, Pajtl Vojtěch, Vaindlová Vladimíra
Kutulů! Kastl Karel Kastlová Irena, Černý František
Falk S Vokroj Ladislav Vokrojová Marie, Dědič Dalibor
RSTS-Lucerna Nejezchleba Stanislav Havlíček Zdeněk, Havrilec Petr, Vlček Milan
Chotěšovský Bočan Josef Bočanová Ivana, Levák Karel
Stavitelé Novohradský Bohumil Kastl Ladislav, Smihrodský Stanislav, Smihrodský Václav
     
     

 

Olomouc Šantovka - skupina ZRUŠENA!

Organizátor skupiny: Jan Spáčil (730892284)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Car Citon Olomouc Lébrová Jana Šenkapoul Petr, Štefková Eva, Křesťan Miroslav
Ogaři Sousedík Rostislav Čejka Zdeněk, Mlčák František
BO-Import Osička Antonín Štěpánek Pavel, Krejča Antonín, Krejčová Danuše
Bowling Blansko Matuška Pavel Harešta Jiří, Vrána Vlastimil, Hradil Jiří
Skupinu se nepodařilo naplnit alespoň minimálním počtem týmů a z toho důvodu musela být v červnu 2017 zrušena. Věříme, že v příštím ročníku 2018 se to zase podaří. Přihlášky do ročníku 2018 budou otevřeny od listopadu 2017.

 

Ústí nad Orlicí Radava

Organizátor skupiny: Zdeněk Barvínek (777999444)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Boskovice Láník Igor Henzl Petr, Rychtařík Josef, Kšica Jan
Pozdní sběr Musil Petr Koblížek Pavel, Kolář Ladislav, Roubal Leoš, Vodák Viktor
Ohniví draci Staněk František Ondráček Rostislav, Kolář František
Dlouhá chvíle Kužílek Jiří Vávra Miloš, Sahula Jaroslav, Dostál Ivan
Tacl team Tomášek Petr Morávek Jaroslav, Koráb Pavel, Klapal Jaroslav
Tacl team B Severová Jana Appeltauerová Eva, Barvínek Jan
ABB Vidlatá Seč Brokešová Anna Brokeš František, Schůt Ladislav
SK BP Lumen Úpice Pitaš Vladimír Adámek Martin, Přibyl František, Jiránek Mirko, Řezníček Jaroslav

 

Ústí nad Labem Klíše

Organizátor skupiny: Svatava Závladská (725848651)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Druhý dech Breindlová Anna Ševčík Vlastimil, Horňák Vladimír
Sever 1 Dedera Vladislav Hübst Vladimír, Zlesák Ivan
Oplíci Breindl Robert Kučaba Miroslav, Novák Jiří
Pohodáři Jirků Ladislav Štulc Jan, Čížek Jozef
Tři dědci Vrážel Jiří Vrážel Jindřich, Čubr Pavel, Prokůpek Pavel, Závladský Dušan, Závladská Svatava
Old School Charvát Stanislav Charvátová Dagmar, Plánička Vojtěch, Pláničková Zdenka
     
     

 

Frýdek-Místek (pozn.: při větším počtu přihlášených týmů budou týmy rozlosovány do 2 skupin)

Organizátor skupiny: Rostislav Kala (605232425)
Název týmu Skup. Kapitán Členové týmu
MixTeam A Mikšovičová Sylva Karkoška Pavel, Mazurová Eva, Mazur Václav
Kemenagan B Kala Rostislav Pindurová Jana, Růžička Jaroslav
Bolije team A Jung Jindra Czyž Jan, Wanecki Zdeněk, Nowak Jiří
Baník Havířov A Urban Jaroslav Mudrák Jiří Erik, Zářecký Vlastimil, Dovhun Dušan
Kelímci B Motyka Milan Frydrych Tomáš, Klus František, Malenda Richard, Poprocký Michal
Jadran Cup A Bohačík Milan Mihulka Josef, Müller Vladimír
Kamperetampere A Mácha Ivan Novák Miroslav, Novák Miroslav, Pazděra Jaroslav
Leonardo B Pilchová Lenka Švidrnoch Jiří, Gabzdyl Josef
Popeláři A Adamec Petr Šimorda Václav, Ivan Ivo
Xbowling ValMez B Roubalík Petr Stromšíková Anna, Šmelcer Ladislav
Andílci B Váňa Antonín Folta František, Šobora Radek, Váňová Jindřiška
Jadran B Dvořák Jaroslav Rozmarin Milan, Kryka Dušan