Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Přehled přihlášených týmů

Poznámka: centra a týmy jsou sem přidávány podle došlých přihlášek. Jakmile se objeví v Přihláškách nové centrum splňující podmínky pro odehrávání SBL, bude sem přidáno.

Praha Ovčín

Organizátor skupiny: Milan Soušek (604243977)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Divoženky Lencová Anežka Flegelová Dáša, Konečná Marie
BC Rabbits Praha Senior Havel Petr Nováková Miluše, Glezgo Štefan, Egert Jiří, Navrátil Zdeněk, Fryšová Věra
Oldies team Soušek Milan Rathouský Tomáš, Vavrla Zdeněk, Běhal Jaroslav
SPP-senior Štrupl František Tittl Pavel, Kasl Ferdinand, Krynická Drahomíra
Grupeto Jiránek Miroslav Trojan Josef, Platoš Antonín, Zárubová Alena
Druhá míza Ovčín Vilkus Jaroslav Stanishevskyi Vladimir, Štochl Marcel, Pekár Petr
Old boys Pitaš Vladimír Bešík Josef, Mráček Petr, Jadrný Oldřich
 
 

Praha Zličín

Organizátor skupiny: Jiří Marval (776105706)
Název týmu Kapitán Členové týmu
LASCO Legend Rýdel Jan Lebeda František, Síbrt Ivan
Black Riders Kolář Jan Kolářová Hana, Nosek Richard
Jack Bowling Team Javůrek Pavel Hojková Irena, Kober Ivan
Family S Korynta Jan Schön Viktor, Schönová Jana
Strike Senior Marval Jiří Hřebík Lumír, Vyšín Jan, Polívka Dalibor
Šoumeni Vítková Jaroslava Včeliš Jaroslav, Vítek Jozef
Bowleři Kulhánek Vratislav Fleischmann Jan, Žabka Zdeněk
Kladno Mára Zdeněk Pajdhauser Vladimír, Hejl František

 

Plzeň Lucerna

Organizátor skupiny: Stanislav Nejezchleba (602371848)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Chotěšovský Bočan Josef Bočanová Ivana, Levák Karel
Lucerna-RSTS Nejezchleba Stanislav Havrilec Petr, Vlček Milan, Havlíček Zdeněk, Kuba Jiří
BÁBA TEAM Babka Libor Gembický František, Basák Jaroslav
Kašperky Jelínek Petr Oudes Zdeněk, Keken Zoltán, Macháček Jiří
FALK-S Vokroj Ladislav Vokrojová Marie, Dědič Dalibor
Kutulů! Kastl Karel Kastlová Irena, Mlynář Eduard

 

Olomouc Šantovka

Organizátor skupiny: Jan Spáčil (730892284)
Název týmu Kapitán Členové týmu
OKP Osička Antonín Koutný Vlastimil, Krejčová Danuše, Žeravová Vlasta
EC TEAM Zapletalová Jiřina Velek Stanislav, Slamka Miroslav, Krejchová Věra
Sýpka Blansko Chládková Hana Chládek Vlastimil, Bacík Miloš
Frmol Brzokoupil Oldřich Koukal Drahomír, Vrána Petr, Sudolský Michal
Car Citon Olomouc Lébrová Jana Šenkapoul Petr, Štefková Eva, Štefka Miroslav
Ogaři Sousedík Rostislav Čejka Zdeněk, Matera Lubomír

 

Ústí nad Orlicí Radava

Organizátor skupiny: Zdeněk Barvínek (777999444)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Tacl team Tomášek Petr Morávek Jaroslav, Klapal Jaroslav
Tacl team B Severová Jana Barvínek Jan, Appeltauerová Eva, Tacl Alois
SBK Boskovice Láník Igor Tlamka Vladimír, Kšica Jan
Pozdní sběr Musil Petr Koblížek Pavel, Kolář Ladislav, Roubal Leoš
Dlouhá chvíle Chládek Václav Vávra Miloš, Kužílek Jiří, Dostál Ivan
Náchod Liška Jaromír Jaroš Zdeněk, +1 (bude doplněn dodatečně)
Kosatki Bednářová Daniela Synáček Vojtěch, Šilar Miroslav, Dubánek Jan
Ohniví draci Staněk František Dolog Pavel, Skalický Oldřich

 

Ústí nad Labem Klíše

Organizátor skupiny: Svatava Závladská (725848651)
Název týmu Kapitán Členové týmu
OPLÍCI Breindl Robert Kučaba Miroslav, Novák Jiří
Sever 1 Dedera Vladislav Hübst Vladimír, Zlesák Ivan
B.K. Klíše Šlechta Jaroslav Šlechtová Irena, Plánička Vojtěch, Pláničková Irena
Tři dědci Vrážel Jiří Trčka Vladimír, Čubr Pavel
Old School Charvát Stanislav Charvátová Dagmar, Závladský Dušan, Závladská Svatava
Druhý dech Breindlová Anna Ševčík Vlastimil, Horňák Vladimír, Kassas Abdul

 

Frýdek-Místek A

Organizátor skupiny: Rostislav Kala (605232425)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Kemenangan Kala Rostislav Pindurová Jana, Růžička Jaroslav, Fencl Boris
Popeláři Adamec Petr Belda Karel, Dobeš Ivan
Ranaři Šprc Zdeněk Juřica Lubomír, Petřkovský Ladislav, Janková Marcela
Baník 2 Urbanová Ilona Lesníková Milena, Dovhun Dušan
Bolije team Jung Jindřich Wanecki Zdeněk, Czyž Jan
Jadran Dvořák Jaroslav Rozmarin Milan, Kryka Dušan, Bělunek Miroslav

 

Frýdek-Místek B

Organizátor skupiny: Rostislav Kala (605232425)
Název týmu Kapitán Členové týmu
Růžový Pahorek Bohačík Milan Novák Miroslav, Klusáčková Dana, Vilášek Stanislav
Kelímci Motyka Milan Klus František, Frydrych Tomáš, Poprocký Michal
Baník Zářecký Vladimír Mihulka Josef, Mudrák Jiří Erik, Urban Jaroslav
Hamí Mikšovičová Sylva Karkoška Pavel, Mazurová Eva, Mazur Václav
Kamperetampere Mácha Ivan Müller Vladimír, Novák Miroslav, Pazděra Jaroslav
Leonardo Pilchová Lenka Kudelová Iveta, Švidrnoch Jiří