Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Přehled přihlášených týmů

Jakákoliv další centra mohou být přidána (podmínky - mazačka, automatické stavěče kuželek).

Skupina Název týmu Hráči (kapitán na 1. místě)
 
Olomouc
Kemenangan Rostislav Kala (nehrající kapitán), Boris Fencl, Jaroslav Růžička, Jana Pindurová
Frmol 2 František Hnilica, Oldřich Smékal, Drahomír Koukal
Car Citon Olomouc Jana Lébrová, Petr Šenkapoul, Eva Štefková, Miroslav Štefka
EC team Jiřina Zapletalová, Stanislav Velek, Miroslav Slamka, Věra Krejchová
OKP Antonín Osička, Vlastimil Koutný, Danuše Krejčová
Medvědi Stanislav Vilášek, Věra Vilášková, Břestislav Basta, Luděk Haupt, Zdeněk Mžik
Sýpka Blansko Hana Chládková, Vlastimil Chládek, Miloš Bacík
Růžový Pahorek Michal Foťko, Dana Klusáčková, Milan Bohačík
     
Pardubice  Tenping Milan Jindřišek, Blanka Dušková, Zdeněk Straka, Dagmar Prokopová, Jiří Vojíř
 Old Boys Vladimír Pitaš, Josef Bešík, Petr Mráček, Oldřich Jadrný
 HPH Blanka Hanusíková, Dana Hanušová, Vladislav Podzimek, Jiří Hindrák
Dark Star Miloš Novotný, Šárka Hlaváčková, František Kučírek
ABB Vidlatá Seč Anna Brokešová, František Brokeš, Ladislav Schůt
   
     
     
 
Plzeň, Lucerna
Pohodáři Dana Soukupová, Irena Schmídová, Karel Holan
Lucerna-RSTS Dalibor Dědič, Stanislav Nejezchleba, Jiří Kuba, Milan Vlček, Petr Havrilec
Kašperky Petr Jelínek, Zdeněk Oudes, Zoltán Keken, Jiří Macháček
Skrblíci Jaroslav Hefrt, Jindra Kaprál, František Nimč, Jaroslav Metlický, Eva Furbacherová, Bohuslav David
Chotěšovský Josef Bočan, Ivana Bočanová, Karel Levák
Draci Plzeň zrušeno
Dragouni Jiří Koukal, Pavel Starý, Zdeněk Havlíček, Petr Abel
   
     
Praha, Ovčín Pavouci

Stanislav Vondrák, Libuše Vondráková, Jiří Paule, Iva Pauleová

Oldies team

Milan Soušek, Tomáš Rathouský, Jaroslav Běhal, Zdeněk Vavrla

Divoženky Anežka Lencová, Dáša Flegelová, Marie Konečná
LASCO Legend Jan Rýdel, František Lebeda, Ivan Síbrt, František Plešinger
Druhá míza Ovčín Jaroslav Vilkus, Marcel Štochl, Vladimir Stanishevskyi, Petr Pekár
SPP senior František Štrupl, Pavel Tittl, Ferdinand Kasl, Drahomíra Krynická
BC Rabbits Senior Petr Havel, Jiří Egert, Štefan Glezgo, Zdeněk Navrátil, Miluše Nováková
Grupeto Miroslav Jiránek, Josef Trojan, Antonín Platoš
     

Praha, Zličín
Bowleři Vratislav Kulhánek, Zdeněk Žabka, Jan Fleischmann st., Jiří Stulík
Black Riders seniors Jan Kolář st., Hana Kolářová, Richard Nosek
Family S Jan Korynta, Jana Schönová, Viktor Schön
Šošoni Jaroslava Vítková, Jozef Vítek, Vladimír Pajdhauser, Vlastimír Talaš
Strike senior Jiří Marval, Lumír Hřebík, Václav Bergman, Jan Vyšín, Aleš Synek
Jack Bowling Team Pavel Javůrek, Irena Hojková, Ivan Kober
   
   
     

Ústí nad Labem, Klíše

Sever 1

Vladislav Dedera, Vladimír Hübst, Ivan Zlesák

Tři Dědci Jiří Vrážel, Vladimír Trčka, Vlastimil Ševčík, 
Račice S Stanislav Charvát, Dagmar Charvátová, Vladimír Horňák
OPLÍCI Robert Breindl, Jiří Novák, Miroslav Kučaba
BK Klíše A Jaroslav Šlechta, Vojtěch Plánička, Zdenka Pláničková, Irena Šlechtová
BK Klíše B Svatava Závladská, Dušan Závladský, Anna Breindlová, Abdul Kassas
     
Ústí nad Orlicí, Radava Boskovice Igor Láník, Vladimír Tlamka, Jan Kšica
Tacl Letohrad Petr Tomášek, Jaroslav Klapal, Jaroslav Morávek
Pozdní sběr Pavel Koblížek, Ladislav Kolář, Petr Musil, Leoš Roubal, Ladislav Varga
Tacl team B Jana Severová, Jan Barvínek, další budou doplněni později
Dlouhá chvíle Václav Chládek, Miloš Vávra, Jiří Kužílek, Ivan Dostál
Sweet boys Miroslav Sejkora, Rostislav Ondráček, Oldřich Skalický, Milan Veselý
   
   
     

Volní hráči pro týmy

(v případě zájmu o někoho nás kontaktujte, dodáme kontakt)